Monivet

Průvodce stavbouProč si vybrat nízkoenergetický dům od nás


Firma Monivet s.r.o., respektive její zakladatel, má už od prvopočátku záměr stavět domy dostupné co nejširší skupině lidí. Díky tomuto přístupu jsme od roku 2004 získali, nejen mnoho spokojených zákazníků, ale i přátel.

Osobitý přístup a otevřenost z naší strany, vytváří důvěrný vztah s klientem. Nejde nám pouze o získání finančních prostředků, chceme každému splnit sen o spokojeném bydlení.

Důvodem, proč se na nás lidé obracejí s přáním výstavby rodinného domu, je v první řadě nápaditost a atraktivita našich návrhů. Spolupracujeme pouze s velmi schopnými architekty a designéry, kteří sdílejí náš způsob uvažování a reflektují ho do našich projektů.

Rozpoznávacím znakem našich domů je integrovaná zimní zahrada, která svou přítomností vytváří jeďinečnou atmosféru uvnitř domu. Projasňuje prostor v domě a poskytuje svou otevřeností příjemné útočiště v době, kdy počasí venkovnímu pobytu nepřeje. Zahrada tvoří tzv. zelené plíce domu a zde plynule přechází exteriér do interiéru.

Hlavní výhodou našich dřevěných domů je tzv. technologie provětrávaného pláště. Jde o systém využívající štěrbyny / mezery ve fasádě domu, která funguje jako ochrana před vznikem tepelných mostů. Prioritní funkcí je zajištění odvětrávání prostoru pláště budovy. Zabraňuje kondenzaci vlhkosti a vzniku plísní uvnitř pláště, tedy v mistech, které jsou po dokončení stavby těžko nebo vůbec přístupné. Eliminováním ryzik spojených s vlhkostí a vytvářením příznivých podmínek kolem nosných prvků a důležitých částí konstrukce, prodlužuje životnost domu.

Při použití izolace ISOLENA a využití skvělých vlastností bílkovinových vláken, jenž ji tvoří, zvyšujete pohodlí a komfort vašeho domova. Tento ryze přírodní materiál je ideální volbou pro použití do dřevěných domů, a nahrazením klasických izolací zvyšuje ekologičnost domu. Svým původem a vlastnostmi koresponduje s filozofií firmy Monivet s.r.o.a jejích produktů.

Tento revoluční systém vytváří v podstatě dva pláště domu oddělené touto mezerou. Prostor je i pod střešní krytinou. Zde také napomáhá ochladit prostor podkroví v letních měsících. Systém provětrávaného pláště má znatelný a pozitivní vliv na prostředí uvnitř domu a tudíž na kvalitu bydlení.

Při navrhování dispozic domů a dalších důležitých částí, je rozvržení vždy ovlivňováno způsobem, jakým radí východní filozofie Feng - šuej . Rozmístění místností podle účelu, umístění oken, schodů a sloupů je vždy vytvářeno s ohledem na rady a názory Jarmily Dropové - naší Feng - šuej poradkyně. Zabývá se touto filozofií již řadu let a často je vyhledávaným poradcem pro úpravy domů a zahrad. Tato východní filozofie je blízká naší firmě a věříme, že uspořádání prvků v okolí, podle tohoto učení, přináší větší spokojenost a vyrovnanost do života obyvatel domů od firmy Monivet s.r.o..

Lokality našich projektů jsou v zásadě vybírány v přírodně bohatém prostředí, bez důsledků znečištění, kterým se dnešní doba vyznačuje. Skloubili jsme výhody příjemného a zdravého prostředí se snadnou dostupností do hlavního města.

Pohoda a klid doprovázející bydlení v těchto malebných zákoutích, jsou ideálním místem pro relaxaci a poskytnou toužebný odpočinek po dlouhém pracovním dnu.

Copyright Ⓒ 2016 Monivet