Monivet

Roubené stavbyModulová technologie - technologie lepeného hranolu.

Posted in Class apnet| May 29.2015| 6 comments


Rádi bychom Vám nabídli další typ dřevěné konstrukce v modulové technologii - lepeného konstrukčního hranolu. Touto technologií vzniká roubená stavba, která má své charakteristické rysy a nabízí odlišnosti oproti klasickým srubům při zachování skvělých vlastností a výhod dřeva. Roubenky v technologii lepený konstrukční hranol přináší dřevostavbu jejíž konstrukční prvky jsou stejné a nabízejí vnitřní i vnější povrch stavby rovný. Tento tip konstrukce je variantou pro klienty, kteří "nefandí" nerovnostem a zaoblením kmenů klasického srubu z masívu i s přihlédnutím k Norské technologii.

Technologie lepeného konstrukčního hranolu nabízí velkou řadu projektů roubenek od málých domů až po rozlehlé budovy. Každý klient si tak může vybrat mezi typovými domy nebo si naprojektovat dům podle svých představ. Naši architekti Vám pomohou vytvořit projekt Vašich snů.

Roubenky na klíč Roubenka na klíč Roubenky na klíč Roubenka na klíč

Roubenky se stávají stále oblíbenějším druhem dřevostaveb. Častým důvodem je snadnější získání stavebního povolení na dřevostavbu z důvodu snažšího zapadnutí roubenky do krajiného rázu obce.

Roubenky na klíč

Firma Monivet s.r.o. nabízí roubenky na klíč při rychlé realizaci a vysoké kvalitě provedení. Používáme jen kvalitní ruské dřevo ze zimní těžby pro výrobu jednotlivých prvků roubené stavby. Při použití takto kvalitního dřeva pro stavbu roubenky na klíč získá klient jistotu, že roubenka vydrží bez nutnosti jakýchkoliv významějších stavebních úprav dlouhé desetiletí. Díky kvalitní impregnaci stavebních prvků je ryziko napadení dřevokazným škůdcem minimální a za naši historii jsme ji ještě u našich staveb neřešili. Naše referenční stavby roubenek a spokojení klienti jsou důkazem, že svou práci děláme dobře a s radostí.

V roce 2014 jsme se zůčastnili národního i mezinárodního kola soutěžě stavebních firem pořádané společností Saint-Gobain Gypsum, která se zabývá globální dodávkou stavebních materiálů. Soutěže jsme se zůčastnili se stavbou roubenky Lodice v obci Těptín. Tato stavba je netradiční, kdy svou podobou připomíná loď, což byl klientův požadavek na architekta. Výsledek návrhu a následné realizace byl natolik úžasný, že nám zajistil účast v této soutěži.

Standardy roubenky na klíč

V případě objednání roubenky na klíč jsou naše standardy vybavení oproti konkurenci v dřevostavbách nadstandardní. Spolupracujeme jen se spolehlivými a kvalitními výrobci a dodavateli. Co nejvíce se snažíme používat pro výstavbu ekologické materiály, tak abychom vytvořily zdravé prostředí pro bydlení a zároveň výstavbou co nejméně zatěžovali životní prostředí.

Více informací o standardech roubenek na klíč naleznete v sekci Standardy.


Copyright Ⓒ 2016 Monivet