Monivet

Referenční stavbyProdej projektů


Kromě kompletních služeb na pořízení domu, tedy vypracování projektu a realizace stavby, nabízíme samostatně prodej či vypracování projektové dokumentace.

Poskytujeme profesionální poradenství z architektonického a designového hlediska. Projekty navrhují odborníci specializující se na dřevostavby s dlouholetou působností v tomto atraktivním odvětví. Máme bohaté zkušenosti s výstavbou a návrhy v nespočet variantách a provedeních.

Prodej nízkoenergetických domůPoskytujeme projekty celých domů, ale také projekty pro rekonstrukce, nástavby, půdní vestavby atd.

Velmi kvalitní zpracování projektové dokumentace je samozřejmostí. Všechny paré potřebné pro stavební řízení jsou součástí. Vytváříme projekty a domy dostupné téměř pro každého.

V případě zájmu o vypracování pouze projektové dokumentace dřevostavby zhotovujeme projekt pro stavební povolení a výrobní projekt speciálů v ceně 110.000Kč. Dále je jako součást projektu studie domu v ceně 25.000Kč.
Cena tipového projektu domu je 38.000Kč. Pokud si klient zvolí firmu Monivet s.r.o. jako zhotovitele je vyčíslena pouze část nákladů ve výši 38.000Kč. Tato částka slouží na pokrytí nákladů pro vytvoření situačního umístění, geodetického plánu - zaměřění základové desky, vizualizace a pokrytí poplatků na stavební povolení.

Ceník nalezenete ZDE

S naší spoluprácí se můžete stát návrhářem vlastního domu. Každou vaši představu jsme schopni proměnit v realitu.Copyright Ⓒ 2016 Monivet